To improve our site for you we would love to record your visit. Of course this is 100% privacy compliant and completely anonymous. Your choice is stored in a cookie. Can we count on you?

More about Data Protection and Cookies at www.eBlocker.com
No OK

Otestujte si eBlocker na čtyři měsíce zdarma

Technicky zkušení uživatelé si mohou vytvořit vlastní eBlocker a testovat ho zdarma po dobu čtyř měsíců. Stačí si od nás zdarma stáhnout eBlockerOS a můžete surfovat anonymně. Vše, co potřebujete, je Raspberry Pi nebo Banana Pi.

Udělejte si sami – eBlocker OS pro Raspberry Pi nebo Banana Pi

Vytvořte si vlastní eBlocker. Stačí si zdarma stáhnout eBlockerOS a okamžitě se můžete pohybovat po webu skutečně anonymně. Potřebujete pouze Raspberry Pi nebo Banana Pi (viz náš seznam podporovaného hardwaru) a 8GB SD kartu class 10.
Jako čtenáři Chipu získáte zdarma bezplatnou čtyřměsíční updatovanou licenci eBlockeru. Stačí zadat svou e-mailovou adresu a pošleme vám váš bezplatný licenční klíč.

Softwarový setup a nastavení hardwaru

Krok 1:
Stažení softwaru zdarma

Krok 2: Zažádejte si o licenční klíč zdarma

Poskytneme vám zdarma ke stažení nejnovější seznamy pro filtry reklamních sledovačů a blokování reklam (platné po dobu 30 dní).


CAPTCHA Image
Reload Image

S vašimi daty budeme zacházet důvěrně a nikdy nebudou poskytnuty třetím osobám. Budeme vás informovat o vaší objednávce a objednaných produktech e-mailem. Můžete se kdykoli odhlásit pomocí jediného kliknutí v e-mailu.

Krok 3: Nahrajte si eBlocker OS na vaši SD kartu

Softwarový image musí být zkopírován na kartu SD (minimálně 8 GB, doporučuje class 10).

Pro instalaci sw image na kartu SD doporučujeme využít snadno ovladatelný program Etcher: https://etcher.io/ Etcher je zdarma k použití a lze jej stáhnout ve verzi pro Windows, MacOS a Linux.

Jakmile máte SD kartu připravenou, vložte ji do vašeho Raspberry Pi nebo Banana Pi a postupujte podle kroku 4 – Hardwarová konfigurace.
Instalujte eBlockerOS pouze tehdy, pokud souhlasíte s naší smlouvou EULA.

Krok 4: Hardwarová konfigurace ve vaší síti

Připojte vaše zařízení přes ethernetový port k internetovému routeru nebo k volnému portu u vašeho switche.

Zapněte svoje zařízení. Důležité: Ujistěte se, že používáte samostatný zdroj napájení nejméně 10 W/2 A. Většina standardních USB portů v počítačích nebo směrovačích nemá dostatečný výkon a může způsobit podivné chování nebo selhání.

Počkejte 5 minut, dokud jednotka nedokončí bootování a nenakonfiguruje se.

Zadejte http://setup.eblocker.com/. V pravém horním rohu obrazovky se zobrazí ikona eBlocker, která indikuje, že eBlocker OS je aktivní a že jste chráněni. Klepnutím na ikonu se otevře ovládací panel eBlockerOS a umožní další konfiguraci.

Další informace o používání zařízení naleznete v našich nejčastějších dotazech.